5. ULUSAL İÇ HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ EĞİTİMİ ÇALIŞTAYI
04 Şubat 2019 Pazartesi 09:25 tarihinde yayınlandı![](http://sbf.harran.edu.tr/assets/uploads/other/files/sbf/images/%C3%87ALI%C5%9ETAY_AF%C4%B0%C5%9E.jpg)
Harran Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Viranşehir Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalları iş birliği ile 7-9 Mart 2019 tarihleri arasında 5. Ulusal İç Hastalıkları Hemşireliği Eğitimi Çalıştayı gerçekleştirilecektir.
Program için tıklayınız.
Kayıt formu için tıklayınız.