Sevgili Öğrenciler,
 

Öncelikle Harran Üniversitesi Viranşehir Sağlık Yüksekokulu ailesine hoş geldiniz demek isterim. Hedeflerinize ulaşmada Yüksekokulumuz’da alacağınız eğitim, meslek hayatınızın şekillenmesinde belirleyici olmasını, ufkunuzu genişletmesini ve sizin için iyi bir yol gösterici olmasını temenni ederim.
 

Değişen, revize edilen ve her geçen yıl daha çok talep gören Yüksekokulumuz eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve deneyimli çalışanları sayesinde, öğrenci memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını, bilgi ve deneyimiyle bütünleştirerek Üniversitemizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel biçimde temsil ederek, hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.
 

Yüksekokulumuz Eğitim-Öğretime başlamış olduğu 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından bugüne kadar hızlı bir şekilde geleceğe yatırım yapan vizyonunu kaybetmeden, doğru stratejik değerlemeler ve etkin risk yönetimi ile verimliliğini ve sürekliliği korumayı başarmakla kalmayıp kalitede de her daim yükselmekte olan bir grafik sergilemiştir.
 

Yüksekokulumuz akademik ve idari personeli olarak, siz değerli öğrencilerimizin geleceği ile ilgili amaç ve hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz için üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinci ile sizleri mesleki ve sosyal yönden gelişiminizi ve dolayısıyla ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak en büyük görevimizdir.
 

Sevgi ve başarı dileklerimle,
 

 

Prof. Dr. Ali SEYREK

Viranşehir Sağlık Yüksekokulu Müdürü